Kortermet viskosekjole med blomstermønster
A-shape-
Enkel returnering 100 dagers returrettfor medlemmer
-
Gratis levering ved kjøp over 599,-
-
Rask levering 1-3 hverdag
Kortermet viskosekjole med blomstermønster
Kjole fra Zizzi.
Flott kjole med A-form, som er laget i et luftig og komfortabelt viskosemateriale. Kjolen har en rund hals med knapper øverst. Den har fine skjæringer med folder nederst, som skaper et lett fall til den løse passformen.
Detaljer
- Kjole i 100% viskose
- Korte ermer og rund hals
- Knapper øverst
- Skjæringer med folder nederst
- Løs og feminin A-form
Stylenummer
V00036APassform
A-shapeMaterialer
100% Viskose-
Mål for dette plagget
-
Vaskeinstruksjoner
-
Levering
Du kan velge mellom følgende leveringemetoder: Click & collect: Gratis Bring Hjemlevering: 129 NOK. Bring Servicepoint: 89 NOK Gratis levering ved kjøp over 599,- (Servicepoint) Se mer om levering under Kundeservice
ReturneringDu har alltid 100 dagers returrett som Club Zizzi-medlem, og 30 dagers returrett dersom du ikke er medlem. Du kan sende varer i retur til oss ved å ta i bruk returetiketten som følger med i pakken. Du kan lese mer om retur og reklamasjon ved å klikke på kategorien "Kundeservice"