Tilgjengelig i XXL
Blomstrete midikjole i viskose
A-shape-
Enkel returnering 100 dagers returrettfor medlemmer
-
Gratis levering ved kjøp over 599,-
-
Rask levering 1-3 hverdag
Blomstrete midikjole i viskose
Kjole fra Zizzi.
Flott blomstrete midikjole i et lett og fint viskosemateriale. Kjolen har korte ermer med volangkant, en fin V-hals og en knappelukking foran. Kjolen har en skjæring med folder i livet, samt en løs og feminin A-form.
Detaljer
- Midikjole med blomstermønster
- Flott viskosemateriale
- Korte ermer med volangkant
- Knapper og V-hals
- Feminin A-form
Stylenummer
M58582APassform
A-shapeMaterialer
100% Viskose-
Mål for dette plagget
-
Vaskeinstruksjoner
-
Levering
Du kan velge mellom følgende leveringemetoder: Click & collect: Gratis Bring Hjemlevering: 129 NOK. Bring Servicepoint: 89 NOK Gratis levering ved kjøp over 599,- (Servicepoint) Se mer om levering under Kundeservice
ReturneringDu har alltid 100 dagers returrett som Club Zizzi-medlem, og 30 dagers returrett dersom du ikke er medlem. Du kan sende varer i retur til oss ved å ta i bruk returetiketten som følger med i pakken. Du kan lese mer om retur og reklamasjon ved å klikke på kategorien "Kundeservice"